O nas - Pracownia Projektowa Techart

O nas

Pracownia Projektowa TECHART – to autorska pracownia architekta Marka Kisilewicza, absolwenta Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, powstała w Żywcu w roku 1990.W latach 2001 -2009 prowadzona wraz z architekt Iwoną Kisilewicz pod nazwą ARCHIPLAN, a od 2009 roku ponownie jako pracownia TECHART.Ponad dwudziestoletnie doświadczenie projektowe w połączeniu z różnorodnością wykonywanych projektów zaowocowały dorobkiem ponad 600 opracowań i realizacji. Powstały projekty obiektów o zróżnicowanej wielkości i funkcji, od małych domów rekreacyjnych i mieszkalnych poprzez duże rezydencje i obiekty usługowe aż po hale handlowe, magazynowe i wielofunkcyjne. 

Najważniejszą sprawą w pracy projektowej jest możliwość realizacja marzeń Inwestora poprzez umiejętne dostosowanie jego wyobrażeń do możliwości konkretnego miejsca, otoczenia, kontekstu i idei funkcjonalnej. Wszystkie projekty powstają we współpracy z szerokim gronem specjalistów różnych branż: drogowej, elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, ochrony środowiska i innych.

Pracownia Projektowa TECHART – to autorska pracownia architekta Marka Kisilewicza, absolwenta Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, powstała w Żywcu w roku 1990.